Trenuj Brazylijskie Jiu Jitsu i MMA w Rio de Janeiro

Wyjazd do Brazyli jest poważnym wydatkiem. Trzeba pokryć lot, jakieś lokum, treningi a do tego się jeszcze wyżywić. Chociaż słowo “wydatek” jest tutaj chyba nie odpowiednie. Wyjazd do Brazyli jest poważną inwestycją.

Ten blog został napisany przez Connection Rio sponsorowany sportowiec Michael Tlalka

Ale wszystkie podróże kształcą więc ta do źródła Brazylijskiego Jiu Jitsu będzie wycieczką bardzo dokształcającą. Wiele osób boi się wyjazdu do Brazyli z powodu braku znajomości jezyka, średniej opini kraju w mediach i skomplikowanych procedur związanych z przyjazdem. Skorzystanie z uslug Connection Rio rozwiązuje wszystkie te problemy. Zostaniecie odebrani z lotniska i zawiezieni do domu w ktorym mieszkaja ludzie ktorzy są w tej samej sytuacji co Wy.
polskaMMA
Connection Rio oferuje świetne warunki mieszkaniowe obok jednej z najlepszych akademi w mieście w bezpiecznej okolicy. Klienci Connection Rio mają też zniżke na treningi u Gordo. Jeżeli macie jakieś problemy lub wątpliwości, możecie się bezpośrednio skontaktować z właścicielem firmy ktory odpowie na wszystkie wasze pytania.

Do tej pory z usług Connection Rio skorzystali tacy zawodnicy jak Maciej Polok, Marcin Held i Peter Sobotta. Polskie Jiu Jitsu jest świetnie postrzegane przez Brazylijczyków więc nie powinniście mieć żadnych obaw lub kompleksow przed przyjazdem. Po spedzeniu miesiąca w Connection Rio, mogę polecić to miejsce i tych ludzi.

Od szkolenia i zakwaterowania do wizyt akademii i wycieczek specjalnych i nawet w małych grupach z najlepszych nauczycieli Rio ma do zaoferowania, Connection Rio oferuje wszystko, czego potrzebujesz na idealne wakacje jiu-jitsu

Connection Rio jest najlepsze połączenie zakwaterowania i BJJ w Rio de Janeiro. Kontakt dziś i zaplanuj swoją podróż trenować BJJ w Rio

No Comments Yet.

Leave a comment